Inauguracja rundy wiosennej Żaków i Orlików.

W zeszły czwartek pierwszą rundę rozegrały nasze Żaki, po zaciętych meczach uległy Dąbrovi 2:1 i Wiśle Szczucin 1:0, oraz zremisowały z Radłovią 1:1, wygrywając w rundzie finałowej z Łęgowią II 4:2 uplasowały się w samym środku tabeli. Piąte miejsce, usprawiedliwiając troszkę naszych młodych adeptów wynikało z braków kadrowych, chłopaki nie dali rady grając jednym składem wytrzymać kondycyjnie 12 minut ciągłej gry, ale myślę że takie doświadczenie wzmocni naszą drużynę. Orliki dwa tygodnie temu wygrały swoją grupę ogrywając Lęgovię2 6:3, Radłovię2 3:1 i remisując z SP Pawęzów 1:1. Remis w pierwszym meczu wynikał z nieskuteczności naszych zawodników, a nie z wyrównanej gry. Dlatego będziemy chcieli potwierdzić dobrą dyspozycję już w najbliższy czwartek na turnieju w Oleśnie. Wszystkie wyniki naszych drużyn będziemy systematycznie prezentować na stronie. Zainteresowanym postępami naszych zawodników przesyłamy piłkarskie pozdrowienia.

Powiązana galeria: